- TEFAL

Цена
€79 00 / 154 51 лв
с ДДС
В Наличност
Бързият и лесен начин за приготвяне на здравословни и хрупкави рецепти! Представяме ви Tefal Easy Fry Compact, въздушният фритюрник, създаден за вкусни и здравословни домашно приготвени ястия, които излизат перфектни всеки път! Усъвършенстваната технология с горещ въздух осигурява безупречно готвене на въздух за нула време за вкусни ястия с малко или без добавена мазнина.
Открийте 10 автоматични програми за готвене за безкрайни възможности, с компактен капацитет от 3 L.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 1300 W |
| Вместимост на купата, l | 3.0 l for four dishes |
| Вместимост за храна, kg | 1.2 kg |
| Дисплей | LCD touchscreen display |
| Автоматично изключване | yes |
| Таймер | yes, for up to 60 minutes. |
| Подвижна купа | yes |
| Технология Actifry | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 33.2 x 33.2 x 29.0 cm |
| Тегло, kg | 2.76 kg |
| Цвят | Black |
| Други | 10 programs (Fries, Chicken, Steak, Fish, Dessert, Pizza, Nuggets, Vegetables, Shrimp and Bacon); dishwasher-safe air frying basket |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 1300 |
| Вместимост за храна, kg | 1.2 |
| Вместимост на купата, l | 3.0 |
| Дисплей | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Таймер | Да |
| Подвижна купа | Да |
| Цвят | Black |
| Технология Actifry | Да |
| Подкатегория | Уреди за готвене |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 4.55кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Еър фрайър |
| Обем (L) | 3 L |
| Мощност (W) | 1400 W |
| Максимална температура (°C) | 200 °C |
| Тип управление | Механично |
| Таймер | Да |
| Брой програми (count) | 1 |
| Подвижна кошница | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Дисплей | Не |
| Цвят | Черен |
| Автоматично изключване | Да |
| Тегло | 4.55кг |
Tefal EY145810 FRY EASY FRY COMPACT 3L Уред за здравословно готвене
Приготвяйте по-здравословна храна с до 99% по-малко мазнина* с помощта на Tefal EY145810 FRY EASY FRY COMPACT 3L. Компактният дизайн се побира във всяка кухня, а резултатът е хрупкав и вкусен за 2-3 човека.
Ключови Предимства
- Здравословно пържене — Насладете се на любимите си пържени храни с минимално олио, намалявайки мазнините с до 99%.
- Компактен и спестяващ място — Капацитет от 3 л, идеален за малки домакинства, лесен за съхранение.
- Лесни механични контроли — Удобни копчета за настройка на температура и таймер.
- Части за съдомиялна — Подвижната кошница и аксесоарите са подходящи за съдомиялна машина за лесно почистване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Еър фрайър |
| Обем (L) | 3 L |
| Мощност (W) | 1400 W |
| Максимална температура (°C) | 200 °C |
| Тип управление | Механично |
| Таймер | Да |
| Брой програми | 1 |
| Подвижна кошница | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Дисплей | Не |
| Цвят | Черен |
| Автоматично изключване | Да |
Какво има в кутията
- Tefal EY145810 Уред за здравословно готвене
- Подвижна кошница
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











